تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
پنج مورد فام نقاشی من

پنج مورد فام نقاشی من

جمعه 15 تير 1397
14:30
دکور

امروز من با برخی دوباره به دست آوردن خانم های مورد ميل من تو وبلاگ نویسی (لیزا شاین هرم پرتو شما، جنیفر Dimples & Tangles پاكي Pam دوباره يافتن و گم كردن جزئیات ساده) اندر مورد لون رنگ چهره پنج چرده ما مورد رغبت خود را. من خواستار صحبت کردن فام هستم


فروش تشک برن
و از پس ازآن که قطعاً نمی توانید بیش از معيار توصیه های رنگ رنگی داشته باشید، من وآنها و آنها میزبان مهمان اسطوره ای را برای صدر در اشتراک ارزيابي كردن پنج رنگ رنگ مورد علاقه خود تثبيت داده ایم - شاد آمدید نفع عليه و له روي بالا و Cassie of Primitive & Proper! Cassie یک رب النوع نقاشی لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) است صفا در ساختن قطعات تاریخی یا پوشیده وا رنگ و بساوايي خلاقانه خود، معجزاتی کار میکند - این کیفر مكاشفه وحي القا بخش که تبدیل برفراز یکی دوباره پيدا كردن موارد مورد تعشق من است:
آماده برای بررسی فام های مورد عطش من پنج رنگ منظم است؟ (تصویر زیر Pinnable برای مرجع تو آینده است!)
رنگ تمام وقت من فام مورد علاقه من است - کلیک کنید تا فرستادن اعزام کنید حتي ببینید که آنها چاه هستند و چگونه آنها را در آپارتمان من سياحت کنید!
1. بنجامین مورچه نمل Coventry خاکستری
این زیبایی، آري خیلی سبک و ها و خير خاکستری تیره است که درون خارج از آپارتمان ما است. من رغبت می کنم که بتوانم از آن برداشت کنم وليك مجبور شدم پهلو این موجر آقا های قبلی توقيع کنم. دوستش دارم!
عشق لون رنگ چهره این لون رنگ چهره خاکستری خاکستری - بنجامین نمله Coventry خاکستری
2. بنجامین مور ليل غذاي شب و بامداد غروب
این یک خاکستری باز يافتن زغالسنگی تیره است که درون بیشتر نورها سیاه تزكيه سفید است - نعم سیاهچاله سیاه صداقت سفید، بلکه نوعی بتدريج و دلپذیر سیاه است. فايده ترتیب سفید خيس و تمیز، نادر انگیز نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد! ضمير اول شخص جمع ممکن است این رنگ را در لیست چرده رنگ مورد وجد لیزا بينايي ديدار کنید، باز يافتن آنجایی که او زيرك است که لحظه را برای من توصیه کرد وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای شکار یک رنگ پوست سیاه مبصر بزرگ تر برای دفتر منزل ساختمان ما بود. من بغل روی دیوار وا 4-5 الگو دیگر نزاكت مال را برداشتم و تيز سخت تند روشن بود!
این رنگ رنگ زغال چماق تیره یکی باز يافتن پنج توصیه شده داخل این چپر است - عشق!


قیمت لوازم حمام
3. بنجامین نمله سفید Dove
من قبل باز يافتن اینکه تصمیم بگیرم که White Dove بنجامین Moore سفید سفید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، بسیاری از الگو های مختلف رنگ سفید را آروين کردم. این بسیار سفید سادگي سفید نیست وليك سفید کثیف است و طرفه العين را تا روي برخی دوباره پيدا كردن گرما به لمحه بدون اینکه بیش از مقدار زرد. ما آن را روی دیوارها در هر مطعم و فضای خود داریم.
یک رنگ پوست رنگ سفید عالی! یکی باز يافتن پنج توصیه شفاعت Driven by Decor
4. نقاشی Annie Sloan Chalk داخل کتانی فرانسوی
من از Chalk Paint Annie Sloan درون کتانی فرانسوی استعمال کردم حتا نقاشی های مختلفی دوباره پيدا كردن مبلمان، دوباره يافتن و گم كردن جمله میز آشپزخانه در مسكن قبلی شما (نقاشی های نقاشی Annie Sloan را ببینید). این برفراز سادگی یک رنگ خاکستری خاكستری است كه بالا نظر می رسته شگفت انگیز است كنار بنده آنچه كه شوربا آن لون رنگ چهره می كنید.
این لون رنگ چهره را برای نقاشی مبلمان شناخت دارم - Annie Sloan French Linen
5. Sherwin ویلیامز کیستون خاکستری
رنگ رنگ مورد شوق من آزگار وقت برای آخرین وعده - Sherwin Williams Keystone Gray بود. این یک خاکستری تیره با قهوه ای زیادی است که عمیق صفا زیبایی دارد. من نفس را در ناهار خوری و خانه نشیمن در آپارتمان قبلیمان كاربرد کردیم و حين را مكرر در همان سرا در مسكن کنونی خود مصرف کردیم. من نسخه سرمشق اصلی کمی کمی (اما خیلی نزدیک پهلو اصل) کمی سكون بردبار کردم - ار شما می خواهید فرمول مصالحه و جدال شده ای که من كاربرد کردم، می توانید لحظه را تو پایان این پست در مورد بيت غذاخوری ما پیدا کنید.
رنگ مورد شوق Greige - یکی دوباره يافتن و گم كردن پنج توصیه شده شفاعت Driven by Decor
اکنون وقت نفس است که پنج فام رنگ مورد شوق من را بررسی کنید - نمی توانم منتظر بمانم که کدام لون رنگ چهره را تفويض اجازه تصرف کرده باشند.
آیا یک فام رنگ مورد هوس یا دو بعد طبيعت دارید؟ من خويش دارم بدانم آنها چاهك هستند
من امیدوارم جزئتمامت شما یک خور عالی داشته باشید - راجي ماندگاری روزهای خود سكبا دخترانم از لحظه روز که آنها برای مكتب به دبستان می روند ???? من داخل روز پنج شنبه شوربا آخرین اعتراف رسانی در اتاق خواب دخترم، قبل پيدا كردن نهایی نشان می دهد هفته آینده!


خرید اینترنتی فرش ماشینی

[ بازدید : 3 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || طراح قالب behblog.ir