تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
پنج مورد رنگ نقاشی من

پنج مورد رنگ نقاشی من

جمعه 15 تير 1397
14:31
دکور

امروز من با برخی پيدا كردن خانم های مورد علاقه من داخل وبلاگ نویسی (لیزا شاین تابش شما، جنیفر Dimples & Tangles سادگي Pam دوباره يافتن و گم كردن جزئیات ساده) اندر مورد فام پنج فام ما مورد تعشق خود را. من مشتاق صحبت کردن چرده هستم


خرید اینترنتی سرویس غذاخوری
و از سپس که ازبن نمی توانید بیش از معيار توصیه های لون رنگ چهره رنگی داشته باشید، من وآنها و آنها میزبان مهمان قصه و تاريخ ای را برای روي اشتراک گذاشتن پنج لون رنگ چهره رنگ مورد وجد خود تثبيت داده ایم - مبتهج بدلگام آمدید نفع عليه و له روي بالا و Cassie of Primitive & Proper! Cassie یک الهه نقاشی لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) است سادگي در پيدايش قطعات تاریخی یا پوشیده سكبا رنگ و بساوايي خلاقانه خود، معجزاتی کار میکند - این کیفر الهام بخش که تبدیل بالا یکی دوباره پيدا كردن موارد مورد شوق من است:
آماده برای بررسی لون رنگ چهره های مورد تعشق من پنج رنگ بسامان است؟ (تصویر زیر Pinnable برای مرجع داخل آینده است!)
رنگ تمام وقت من فام مورد تعشق من است - کلیک کنید تا روانه کنید تا ببینید که آنها فاضلاب هستند و به چه نحو آنها را در مسكن من نگاه کنید!
1. بنجامین نمله Coventry خاکستری
این زیبایی، بله خیلی سبک و بلي خاکستری تیره است که در خارج از منزل ساختمان ما است. من بويه می کنم که بتوانم از لحظه برداشت کنم ليك مجبور شدم برفراز این ملك دار های قبلی صحه گذاري کنم. دوستش دارم!
عشق چرده این لون رنگ چهره خاکستری خاکستری - بنجامین مور Coventry خاکستری
2. بنجامین مور فلق غروب
این یک خاکستری باز يافتن زغالسنگی تیره است که داخل بیشتر نورها سیاه صميميت سفید است - بله سیاهچاله سیاه سادگي سفید، بلکه نوعی بطي ء و شاد سیاه است. پهلو ترتیب سفید آبديده و تمیز، غريب انگیز نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد! ما ممکن است این رنگ پوست را تو لیست فام رنگ مورد عطش لیزا نگاه کنید، از آنجایی که او باهوش است که لمحه را برای خود توصیه کرد وقتی که واحد وزن برای شکار یک چرده سیاه مبصر بزرگ تر برای دفتر منزل ساختمان ما بود. من بر روی دیوار سكبا 4-5 انموذج دیگر وقت حسن را برداشتم و روان روشن بود!
این لون رنگ چهره رنگ زغال چماق تیره یکی دوباره يافتن و گم كردن پنج توصیه شده داخل این چپر است - عشق!


خرید تزئینات آشپزخانه
3. بنجامین مورچه نمل سفید Dove
من قبل از اینکه تصمیم بگیرم که White Dove بنجامین Moore سفید سفید واحد وزن است، بسیاری از طرح های متنوع رنگ سفید را آروين کردم. این بسیار سفید صداقت سفید نیست ولي سفید کثیف است و وقت حسن را تا به برخی دوباره پيدا كردن گرما به دم بدون اینکه بیش از كيل زرد. ما دم را روی دیوارها داخل هر مطعم و فضای وجود و غير داریم.
یک چرده رنگ سفید عالی! یکی دوباره يافتن و گم كردن پنج توصیه وساطت Driven by Decor
4. نقاشی Annie Sloan Chalk درون کتانی فرانسوی
من دوباره پيدا كردن Chalk Paint Annie Sloan تو کتانی فرانسوی استفاده کردم تا نقاشی های مختلفی دوباره يافتن و گم كردن مبلمان، باز يافتن جمله میز مطعم در مسكن قبلی ضمير اول شخص جمع (نقاشی های نقاشی Annie Sloan را ببینید). این برفراز سادگی یک لون رنگ چهره خاکستری خاكستری است كه بالا نظر می قسم شگفت انگیز است صدر آنچه كه سكبا آن چرده می كنید.
این فام را برای نقاشی مبلمان شناسنده دارم - Annie Sloan French Linen
5. Sherwin ویلیامز کیستون خاکستری
رنگ رنگ پوست مورد شوق من طولاني وقت برای آخرین حاصل - Sherwin Williams Keystone Gray بود. این یک خاکستری تیره با قهوه ای زیادی است که عمیق يكدلي زیبایی دارد. من دم را درون ناهار خوری و اتاق نشیمن در مسكن قبلیمان استعمال کردیم و طرفه العين را دوباره در همان خانه در خانه کنونی خود كاربرد کردیم. من قاعده اصلی کمی کمی (اما خیلی نزدیک پهلو اصل) کمی قرار ثبات کردم - خواه شما می خواهید فرمول ستيز شده ای که من استعمال کردم، می توانید لحظه را در پایان این پست در مورد منزل غذاخوری ما پیدا کنید.
رنگ مورد رغبت Greige - یکی دوباره پيدا كردن پنج توصیه شده ميانجيگري Driven by Decor
اکنون وقت وقت حسن است که پنج فام رنگ مورد عطش من را بررسی کنید - نمی توانم منتظر بمانم که کدام چرده را غلبه کرده باشند.
آیا یک فام رنگ مورد رغبت یا دو مورد دارید؟ من دوست دارم بدانم آنها چاه هستند
من امیدوارم جزئتمامت شما یک خور عالی داشته باشید - شايق ماندگاری روزهای خود شوربا دخترانم از دم روز که آنها برای دبستان به دبيرستان می سيرت ???? من داخل روز پنج شنبه با آخرین بيان رسانی در بيت خواب دخترم، قبل از نهایی نشان می دهد هفته آینده!


فروش اینترنتی گلدان

[ بازدید : 2 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || طراح قالب behblog.ir