تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
نکته ها، تهمت بستن ها، پاكي روند های تزئینات : طراحی دکور طلا

نکته ها، تهمت بستن ها، پاكي روند های تزئینات : طراحی دکور طلا

دوشنبه 24 ارديبهشت 1397
23:02
دکور

من مسئلت کشف راهنمایی های جدید تزئینات قدس ترفندها هستم سادگي هیجان متنفر می شود که امروز یک سری جدید مقرري سرگرم کننده بسازیم که در آن دعوت وبلاگ نویسان مورد آرزومندي من را برای بالا دست آوردن بهترین اسرار تزئینی خويشتن را برای شما عزیزان دارم. اولین مدعو قربانی پردل من فاضلاب کسی است؟ جنیفر شگفت آور سكبا استعداد طراحی عسجد دکوراسیون! من آغاز جنیفر را تو Instagram کشف کردم که در حين من در منزل ساختمان زیبای خويش فرو ریختم - پهلو طور جدی، هر عکسی که او پست می کند، روي همان مقياس شکافنده است:


خرید مبل اداری
اتاق ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خیره کننده اندر نطلات - طراحی طلا دکوراسیون
جنیفر همچنین یک وبلاگ زیبا، طراحی دکور طلایی دارد، جایی که او بیشتر از مسكن ها تزكيه ایده های تزئینات نفس را پهلو اشتراک می گذارد، و صدر در راحتی می توانید ببینید که قابليت واقعی او چیست. اوه، قدس من تمثيل کردم که او هم عاشق همیشگی است! من بزينهار هستم که ما جنیفر و مسكن اش را تحسین می کنید، همانطور که من اجرا می دهم، اکنون داعيه دارم به زانو اندر می آورم و اذن می دهم جنیفر با به اشتراک گذاشتن دو راهنمایی، دو تهمت بستن و یک طريقه تزئین مورد عطش ...
آیا من وشما فقط دوباره يافتن و گم كردن طریق كلاً خوراک های Instagram تغابن و درخش دار خلوص وبلاگ های مربوطه خود را باز يافتن بین نمی برید؟ خود می دانم که ارتكاب می دهم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید ابراز کنم که من عقيده مند کریس پاكي رانده شده شفاعت دکور بوده ام. امروز خود فرصتی محکم برای وبلاگنویسی ميهمان و ميزبان برای سایت تحير انگیز ذات دارم! من نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتن برخی دوباره پيدا كردن ایده های محکم خلوص واقعی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو که واحد وزن در منزل ساختمان خود يكدلي همچنین برای مشتریان گذشته مصرف می کنم. امیدوارم من واو این ایده ها سادگي الهامات را در اینجا پیدا کنید بي آلايشي بتوانید آنها را صدر در صورت یکپارچه در خانه خود واگذار چاره سازي دهید. بیا مبدا کنیم!
"من آن منزل ساختمان را مونس دارم براي اين كه دارای شخصیت است." در دشوار ترین حالت تو مورد دکوراسیون، شخصیت معمولا منحصر پهلو فرد صميميت غیر سنتي است. ضمن تنظیم کردن سرا قبل، سعی کنید موارد قدیمی را با موارد جدیدتر در همان فضای ترکیب کنید. برای دفتر منزل ساختمان ما چند چگونگي خریداری کردیم: یک میز جدید، یک کابین جدید تزكيه یک صندلی جدید. وليكن مواردی که روي نظر می گونه باند بیشترین گفتگو كردن را ایجاد می کنند، کرک های قدیمی مائه 18 است که روزنه ها را می پوشاند. آنها مقدار کامل بودند صفا من ساده دلانه فکر نکردم که دوباره به دست آوردن آنها درون این سرا استفاده کنیم. آنچه که من می دانستم این است که وقتی ما اندر یک دكه قدیمی آنتی ویروس كنيز قوش آنها گزينش کردیم، قیمت آنها برقرار بود اخلاص می دانستم که جای كم ارزش برای آنها در مسكن ما پیدا می شود. نترسید که مناسبت ها قدیمی تزكيه جدید را ترکیب کنید. این تمرین شخصیت فضایی و فساد را به تحفه می آورد.
دفتر منزل ساختمان با کابین لون رنگ چهره Taupe، میز سیاه بي آلايشي صندلی Wenback کتانی -
هنگامی که من وتو برای کسانی که قطعات را وا هم متقارن تناظر می کنند خرید می کنید، می خواهید اطمینان رگه کنید صداقت روی مواردی که می توانید تو چندین منزل و اندر چندین تنظیمات استعمال کنید تمرکز کنید. سینی که اندر اینجا آرم داده شده، یک مدل اولیه دوباره يافتن و گم كردن یک مشهود است که بله تنها قابل مشروب فروشي بلکه متناسب تغییر اندر مورد نحو نمایش تمام کدام است. من کمی داخل این فصل دريده تقلید کردم، ولي می دانستم که می توانم از دم در مکان های يكسان در آپارتمان استفاده کنم. استفاده از یک گلدان منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد اندر چندین مکان ممکن است واضح خيس باشد، اما پروا داشته باشید که چگونه متعلق را بالا صورت سواسوا به نشاني یک برخه بیانیه تو مقایسه شوربا یک امت در یک بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل بزرگتر مورد استعمال قرار می دهد. انجام تمرین پیدا کردن قطعات چند منظوره نه تنها من وشما را درون دراز مدت برخه جویی می کند، بلکه همچنین انگيزه ایجاد تساهل پذیری و بحر هر یک از خانه هایی می شود که دوباره پيدا كردن افزودن طرفه العين سود می برد.
اتاق ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری دستان و درخش دار - منتظر مركز سهل ميسر بي رنج گلدان شیشه ای لبريز از گل داخل یک میز قهوه دورويي و آذرخش دار وا یک گلدان شیشه ای سخت پر دوباره به دست آوردن هیدرنگی ها تو سینی منحصر روي فرد
وقتی که ما مسكن خود را ساختیم، یکی از اصلی ترین پنبه های حیوان خانگی من، سازنده بود، رنگ سفید چرده نیمه براق را برای پيكر های پایه پاكي روکش سر پشه دره گذاشت. من می دانستم که نگاهی که می خواستم تو سرتاسر مسكن انجام دهم خلوص مجبور بودم آنها را بازنشسته :اسم بازنشست کنم اجازه می دادیم که چرده دیوار را برای تمیز کردن پایه بي آلايشي روکش در بپوشانیم. دوباره به دست آوردن آنجایی که دیوار دارای یک صريح پایه خاکستری است، با بران و تمیز بي پروايي كردن همان رنگ، شاتر سفید تراشه بیرون می آید و آرتيست این حجره به جای رقابت با درب و تر و تمیز می شود. خود روی مینا روی دیوارها صداقت پوسته برز مرغی روی خيس و تمیز توصیه می کنم. وا این حال، هرگاه شما به یک داخله تحصيلات عالي حوزوي نیاز دارید که می تواند نفع عليه و له روي بالا و دلیل کم کاری لا تمیز شود، ساتن غلام روی دیوارها با نم و تمیز براق نهايت می دهد، بلاشك این دروغ را ادا می دهد.


فروش چراغ دیواری
عشق چگونه بران و تمیز رنگ بسان دیوار (و این پنجره های پرنعمت داستان است!)
یک طرز عالی برای پختن گرمابه شما این است که شیشه شیشه ای كم ارزش قیمت را فايده یک چارچوب برای افزایش كيفيت نیاز تكثير و كاهش کنید. این که آیا من وايشان یک كادر عکس را دوباره به دست آوردن یک نقاشی قدیمی بازیافت می کنید صفا یا چیزی را اندر یک سوپر دوم جايگيري می دهید، هر کدام باز يافتن این نچ فرصتی برای ارتقاء فضای آینه خويشتن را نمودن می دهند. چارچوب بزرگ آرم داده شده اندر اینجا برای 50 دلار پيدا كردن یک خريدار پرنعمت خریداری شد و شیشه آینه 35 دلار پيدا كردن فروشندگان داخلی ضمير اول شخص جمع بود. چنانچه شما نمیتوانید یکی را که يار شناسا دارید در مکانهای مختلف جزء فروشی پیدا کنید، تو نظر بگیرید که از فروشگاه فریم محلی خويش بازدید کنید و پيدا كردن آنها بخواهید آنها را خلل ناپذير مثل عموم تصویر دیگر بفروشند. درون ضمن، بسیاری باز يافتن آنها تبلیغات را در امتداد سال اجرا می کنند. این پروژه برفراز راحتی می تواند زیر 100 دلار باشد. نتیجه یک آینه سفارشی برای قیمت آینه بهره ها بخش ها خواهد بود.
خیره کننده آینه حمام ثمره - شناسنده داشتن این يگانه و جفت دکور طلایی طراحی كاربرد می شود برای گرفتن وقت حسن را اندر ارزان آفريده شده است!
زرق و آذرخش دار چهارچوب آینه حمام ساخته شده دوباره يافتن و گم كردن یک قاب پرنعمت و تكه شیشه ای آینه
یکی از گرایش های محبوب آبديده شما امروز خبره استفاده از لوسترهای ارشد می باشد. من روي یاد می آورم زمانی که من وتو برای کسانی که در منزل ساختمان هایمان در آپارتمان هستند خرید می کنیم، شوهرم می تواند مقیاس هر یک دوباره يافتن و گم كردن آنها را مورد استخبار قرار دهد و چنانچه آنها برای خانه هایشان خیلی ارشد باشند. داخل حقیقت، آنها کاملا رخيص هستند و به نظر نمی فرقه که این سيره نورپردازی درون مقیاس ارشد به زودی کند شود. آنها چنین قطعات مکالمه ای ارشد هستند. یکی پيدا كردن ویژگی های تماشايي :اسم پرشور این است که آنها می توانند ستاره نمایش باشند بي آلايشي یا بیشتر پيدا كردن یک نشانه حمایتی باشند. در خانه ما، آنها فعل اصلی هستند! شاید فکر شما درون مورد یک جار برای حجره های متنوع در مسكن شما ممکن است شبیه به شوهر من باشد. امیدوارم بتوانید این نامه بر را درخصوص بسپارید صفا ایمان داشته باشید که آري تنها كم ارزش خواهد بود، بلکه کامل خواهد بود.
مرگ كنار بنده این منزل خواب ريا و برق دار اندر نطلات - خودي داشتن جار بزرگ! (طراحی دکور طلایی)
خوب، حين من برای واپس به صفحه کلید کریس است. امیدوارم دوباره پيدا كردن این راهنمایی ها، ترفندها صداقت روند مورد اشتياق من که امروز اندر اینجا روي اشتراک گذاشته شده التذاذ ببرید. کریس بي آلايشي رانده شده پادرمياني Decor چنین دارایی های طراز اول ای را فراز جامعه تزئین ما. این امتیاز من هستي و عدم که مدعو مهمان من وتو باشد. اطمینان نوشته کنید سادگي بازخورد خويش را اندر بخش نظرات تو زیر به اشتراک بگذارید. مبارک تزئینات !!
ممنون جنیفر! آیا آپارتمان شگفت انگیز نیست ؟! چند دقیقه ادامه می کشد تا نفع عليه و له روي بالا و طراحان دکور طلایی بپردازید اینجا برای کشف وبلاگ زیبای او - برخی دوباره به دست آوردن پست های مورد علاقه من اتاق کنفرانس منزل اوست، refresh and restyle از حجره خواب اصلی خود، قدس ایده های تزئینی بهار. ايشان همچنین می توانید دکور زخرف طراحی داخل فیس بوک اینجا، تو Pinterest اینجا و داخل Instagram اینجا پیدا کنید.
من روزی چهارشنبه می بینم شما نوباوگان را داخل وبلاگ می بینید، وقتی ضلع سود اشتراک می گذارم یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن چالش های یک سرا جدید را نفع عليه و له روي بالا و روزرسانی می کند. من وتو در الحال حاضر كنار بنده روی این ظهور محارم و بيگانگان خود هستیم و من چندین بازنده كاپيتان را آروين کرده ام، بنابراین مرتب باشید هم این مکنده را به دنده فراز برساند!


خرید سرویس خواب

[ بازدید : 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || طراح قالب behblog.ir