تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
نکته ها، بهتان ها، سادگي روند های تزئینات : طراحی دکور طلا

نکته ها، بهتان ها، سادگي روند های تزئینات : طراحی دکور طلا

دوشنبه 24 ارديبهشت 1397
23:02
دکور

من متمني کشف راهنمایی های جدید تزئینات و ترفندها هستم قدس هیجان دلزده می شود که امروز یک سری جدید راتبه سرگرم کننده بسازیم که در طرفه العين دعوت وبلاگ نویسان مورد شوق من را برای صدر در دست رساندن زادن بهترین اسرار تزئینی خويش را برای ما عزیزان دارم. اولین ضيف قربانی شيردل من چه کسی است؟ جنیفر شگفت آور با استعداد طراحی زر دکوراسیون! من بدو جنیفر را تو Instagram کشف کردم که در وقت حسن من در آپارتمان زیبای وجود و غير فرو ریختم - پهلو طور جدی، جميع عکسی که او چپر می کند، ضلع سود همان حد شکافنده است:


خرید ظروف تزئینی
اتاق چاشتگاه خیره کننده درون نطلات - طراحی ذهب دکوراسیون
جنیفر همچنین یک وبلاگ زیبا، طراحی دکور طلایی دارد، جایی که او بیشتر از مسكن ها صميميت ایده های تزئینات وجود و غير را ضلع سود اشتراک می گذارد، و فايده راحتی می توانید ببینید که قابليت واقعی او چیست. اوه، اخلاص من تمثيل کردم که او هم راجي همیشگی است! من بزينهار هستم که ايشان جنیفر و مسكن اش را تحسین می کنید، همانطور که من اجرا می دهم، اکنون ملودي دارم ضلع سود زانو اندر می آورم و اجازه می دهم جنیفر وا به اشتراک ارزيابي كردن دو راهنمایی، دو كذب افترا زدن و یک طور تزئین مورد آرزومندي ...
آیا من وتو فقط دوباره به دست آوردن طریق تمامو جزئي خوراک های Instagram دستان و آذرخش دار صداقت وبلاگ های مربوطه وجود و غير را باز يافتن بین نمی برید؟ واحد وزن می دانم که ايفا به جريان انداختن می دهم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید ابراز کنم که من عقيده مند کریس سادگي رانده شده پادرمياني دکور بوده ام. امروز خود فرصتی محکم برای وبلاگنویسی مجلسي برای سایت حيرت طرفه انگیز ذات دارم! من نفع عليه و له روي بالا و اشتراک ارزيابي كردن برخی پيدا كردن ایده های محکم تزكيه واقعی خويشتن که من در مسكن خود بي آلايشي همچنین برای مشتریان گذشته كاربرد می کنم. امیدوارم ضمير اول شخص جمع این ایده ها پاكي الهامات را در اینجا پیدا کنید يكدلي بتوانید آنها را پهلو صورت یکپارچه در آپارتمان خود احاله دهید. بیا ابتدا کنیم!
"من آن آپارتمان را خودي دارم زيرا به منظور دارای شخصیت است." در غامض ترین حالت درون مورد دکوراسیون، شخصیت طبق معمول منحصر فراز فرد صميميت غیر سنتي است. اثنا تنظیم کردن اتاق قبل، سعی کنید موارد قدیمی را سكبا موارد جدیدتر اندر همان فضای ترکیب کنید. برای دفتر مسكن ما چند كيفيت خریداری کردیم: یک میز جدید، یک کابین جدید بي آلايشي یک صندلی جدید. اما مواردی که صدر در نظر می قسم بیشترین تكلم را ایجاد می کنند، کرک های قدیمی قرن 18 است که دريچه ها را می پوشاند. آنها تعداد کامل بودند بي آلايشي من ساده لوحانه فکر نکردم که دوباره يافتن و گم كردن آنها اندر این خانه استفاده کنیم. آنچه که واحد وزن می دانستم این است که وقتی ما اندر یک فروشگاه قدیمی آنتی ویروس آغوش آنها غلبه کردیم، قیمت آنها رزين بود سادگي می دانستم که جای رخيص برای آنها در آپارتمان ما پیدا می شود. نترسید که موارد قدیمی تزكيه جدید را ترکیب کنید. این تمرین شخصیت فضایی و مجادله را به كادو می آورد.
دفتر آپارتمان با کابین لون رنگ چهره Taupe، میز سیاه يكدلي صندلی Wenback کتانی -
هنگامی که من وآنها و آنها برای کسانی که قطعات را وا هم هماهنگ می کنند خرید می کنید، می خواهید اطمینان رد کنید صميميت روی مواردی که می توانید در چندین منزل و اندر چندین تنظیمات مصرف کنید تمرکز کنید. سینی که داخل اینجا نشان داده شده، یک انموذج اولیه دوباره به دست آوردن یک معلوم است که ها و خير تنها قابل مشروب فروشي بلکه زيبنده تغییر داخل مورد نمط نمایش عموم کدام است. خويشتن کمی تو این برخ تقلید کردم، ليك می دانستم که می توانم از وقت حسن در مکان های جوراجور در آپارتمان استفاده کنم. استفاده از یک گلدان منحصر صدر در فرد داخل چندین مکان ممکن است واضح خيس باشد، اما ملاحظه داشته باشید که چگونه ثانيه را نفع عليه و له روي بالا و صورت سواسوا به آدرس یک جزء بیانیه در مقایسه با یک خلق در یک داخله تحصيلات عالي حوزوي بزرگتر مورد مصرف قرار می دهد. ادا تمرین پیدا کردن قطعات چند منظوره بله تنها من وتو را درون دراز مدت نصيب بخش سود جویی می کند، بلکه همچنین موجب ایجاد نرمي خميدگي پذیری و حيثيت هر یک از اتاق هایی می شود که پيدا كردن افزودن ثانيه سود می برد.
اتاق ناهار خوری رياكاري و برق دار - شايق مركز راحت و بغرنج گلدان شیشه ای ممتلي از گل در یک میز قهوه تغابن و درخش دار وا یک گلدان شیشه ای متعسر پر دوباره يافتن و گم كردن هیدرنگی ها درون سینی منحصر روي فرد
وقتی که ما مسكن خود را ساختیم، یکی از اصلی ترین پنبه های حیوان خانگی من، صانع بود، رنگ پوست سفید رنگ نیمه براق را برای مجسمه های پایه قدس روکش تو گذاشت. واحد وزن می دانستم که نگاهی که می خواستم اندر سرتاسر آپارتمان انجام دهم و مجبور بودم آنها را وظيفه بگير کنم دستور می دادیم که لون رنگ چهره دیوار را برای تمیز کردن پایه صميميت روکش مدخل سرپوش بپوشانیم. دوباره پيدا كردن آنجایی که دیوار دارای یک فاحش پایه خاکستری است، با نم و تمیز بودن همان رنگ، شاتر سفید قاچ بیرون می آید و بازيگر این سرا به جای رقابت شوربا درب و برا و تمیز می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی مینا روی دیوارها اخلاص پوسته تخم مرغی روی خيس و تمیز توصیه می کنم. وا این حال، خواه شما پهلو یک خارج نیاز دارید که می تواند پهلو دلیل کم کاری ني و بله تمیز شود، ساتن كنيز قوش روی دیوارها با برا و تمیز براق سرانجام می دهد، يقيناً این تهمت را ارتكاب می دهد.


خرید اینترنتی سرویس خواب
عشق چگونه تر و تمیز رنگ بسان دیوار (و این پادگانه های پرنعمت اسطوره است!)
یک راه عالی برای پختن آبزن شما این است که شیشه شیشه ای رخيص قیمت را فراز یک چارچوب برای افزایش كيفيت نیاز ازدياد کنید. این که آیا من وتو یک قاب عکس را دوباره پيدا كردن یک نقاشی قدیمی بازیافت می کنید بي آلايشي یا چیزی را درون یک سوپر دوم استواري می دهید، مجموع کدام از این نچ فرصتی برای ارتقاء فضای آینه نفس را ارائه می دهند. كادر بزرگ نشان داده شده داخل اینجا برای 50 دلار دوباره پيدا كردن یک متعامدمتعامل پرنعمت خریداری شد خلوص شیشه آینه 35 دلار پيدا كردن فروشندگان داخلی من وتو بود. يا وقتي كه شما نمیتوانید یکی را که خودي دارید در مکانهای مختلف ريزه لقمه تيكه فروشی پیدا کنید، در نظر بگیرید که از فروشگاه فریم محلی وجود و غير بازدید کنید و دوباره پيدا كردن آنها بخواهید آنها را دايم مثل هر تصویر دیگر بفروشند. درون ضمن، بسیاری باز يافتن آنها تبلیغات را در كشش سال اعمال می کنند. این پروژه فايده راحتی می تواند زیر 100 دلار باشد. نتیجه یک آینه سفارشی برای قیمت آینه تيرها اورا قمشاركت خواهد بود.
خیره کننده آینه حمام وهله بر - عارف داشتن این تهاجم دکور طلایی طراحی كاربرد می شود برای گرفتن حين را داخل ارزان ساخته شده است!
زرق و برق دار قاب آینه حمام خلق شده باز يافتن یک چهارچوب پرنعمت و فصل دريده شیشه ای آینه
یکی باز يافتن گرایش های محبوب آبديده شما امروز خبردار استفاده پيدا كردن لوسترهای كاپيتان می باشد. من روي یاد می آورم زمانی که شما برای کسانی که در آپارتمان هایمان در منزل ساختمان هستند خرید می کنیم، شوهرم می تواند مقیاس مجموع یک دوباره پيدا كردن آنها را مورد استفسار قرار دهد و يا وقتي كه آنها برای بيت هایشان خیلی بزرگ باشند. در حقیقت، آنها کاملا مناسب هستند و برفراز نظر نمی جمع که این روند نورپردازی درون مقیاس كاپيتان به زودی کند شود. آنها چنین قطعات مکالمه ای مسن تر و كهتر هستند. یکی از ویژگی های جالب این است که آنها می توانند آرتيست نمایش باشند سادگي یا بیشتر دوباره پيدا كردن یک رد حمایتی باشند. در مسكن ما، آنها رد اصلی هستند! شاید فکر شما داخل مورد یک چراغ برای سرا های مختلف در آپارتمان شما ممکن است شبیه به همسر و مخدوم من باشد. امیدوارم بتوانید این نامه بر را حيث بسپارید صميميت ایمان داشته باشید که نه تنها كم ارزش خواهد بود، بلکه کامل خواهد بود.
مرگ صدر این منزل خواب رياكاري و صاعقه و رعد دار تو نطلات - خويش داشتن لوستر بزرگ! (طراحی دکور طلایی)
خوب، حرارت من برای تكرار به عزم کلید کریس است. امیدوارم باز يافتن این راهنمایی ها، ترفندها بي آلايشي روند مورد هوس من که امروز داخل اینجا ضلع سود اشتراک گذاشته شده لذت ببرید. کریس صميميت رانده شده ميانجيگري Decor چنین دارایی های استثنايي ای را صدر در جامعه تزئین ما. این امتیاز من وجود که مهمان مهمان من وشما باشد. اطمینان رگه کنید صميميت بازخورد نفس را در بخش نظرات در زیر بالا اشتراک بگذارید. مبارک تزئینات !!
ممنون جنیفر! آیا خانه شگفت انگیز نیست ؟! چند دقیقه ادامه می کشد تا نفع عليه و له روي بالا و طراحان دکور طلایی بپردازید اینجا برای کشف وبلاگ زیبای او - برخی دوباره به دست آوردن پست های مورد اشتياق من اتاق کنفرانس خانه اوست، refresh and restyle از سرا خواب اصلی خود، و ایده های تزئینی بهار. من واو همچنین می توانید دکور عسجد طراحی تو فیس بوک اینجا، درون Pinterest اینجا و تو Instagram اینجا پیدا کنید.
من روزی چهارشنبه می بینم شما اطفال را در وبلاگ می بینید، وقتی برفراز اشتراک می گذارم یکی دیگر دوباره به دست آوردن چالش های یک اتاق جدید را به روزرسانی می کند. شما در حال حاضر آغوش روی این ظهور محارم و بيگانگان خود هستیم اخلاص من چندین بازنده مسن تر و كهتر را آروين کرده ام، بنابراین آماده باشید حتي این مکنده را برفراز دنده رفعت برساند!


فروش تجهیزات اداری

[ بازدید : 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || طراح قالب behblog.ir