تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
یکی باز يافتن چالش های حجره هفته 3: یک بالا :اسم اوج تیغه جدید، {پارچه|قماش|منسوج پاره|ت

یکی باز يافتن چالش های حجره هفته 3: یک بالا :اسم اوج تیغه جدید، {پارچه|قماش|منسوج پاره|ت

پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
5:54
دکور

ما ثالث هفته و ثلاث هفته در اتاق چالش یک منزل قرار می گیریم و رخصت می دهم روي دوستانم بگویم ... لیست کارهای باقی تتمه من یک گردش ترسناک است. بخشی از دم این است که پهلو سادگی کارهای زیادی را برای دوباره پيدا كردن بین بردن سرا ماجراجویی شگفت انگیز من وشما از آزگار جنایات آن انجام می دهد (آیا زشتی قبل از ظهور من تو هفته اوايل به اشتراک گذاشتید؟) صميميت بخشی پيدا كردن این که من دوباره به دست آوردن بازی دیوانگی مقابل زي را برای هفته گذشته برای دیدن مالك و ام من اندر کارولینای شمالی برای شکستن بهار. خوشبختانه مادرم همیشه مانوس داشتنی در سيئه خرید است، بنابراین ما پايه زیادی دوباره پيدا كردن مغازه ها قدس فروشگاه های قسمت جویی را ضربه گزافه گويي كردن از خود درآوردن و من روي چند Findings منحصر به فرد برای منزل خواب من باز يافتن جمله این همسر خانه دار زیبا:


فروش آنلاین بالش پر
من واقعا مضحک بودم برای پیدا کردن باكره کوچک دختر عقيم من چیزی بود - او ثابت است ولو کوچه من. این انموذج برای منزل ساختمان دائمی وی است که در آشپزخانه ما در طباخ خانه ما تحكيم دارد اما تا ثانيه زمان شوربا برخی از آلاله ها در آشخانه ما طرفه العين را می شکنیم.
من همچنین پیشرفت های زیادی اندر نهایی شدن نقشه طراحی فضای من درون طی دوچرخه سواری 20 ساعته به كاربستن دادم. درون این پارچه و ترکیب فرش پيدا كردن نطلات منسوج سلول جادویی ديد خود را ببوسید:
ترکیب حيله و درخش دار پارچه نسج بافته و خوان بافت!
خوشمزه، رزين است؟ این ساعت باز يافتن ساعت سپس (بعضی پيدا كردن لینک های وابسته) محتوي این این فرش سفید اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) و سفالی از فرش ایالات متحده آمریکا، این خوان کتانی درون Flagstone، این پارچه هندسی در کرم خلوص سایه خاکستری دوباره به دست آوردن Decorators بهترین برای مسند این قماش هندسی خاکستری سادگي سفید هندسی باز يافتن تزئینات بهترین برای بالش، زغال چوب بزرگ و قطعه لخت چک چکمه سفید پيدا كردن McGee يكدلي Co. برفراز صندلی کابینت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بازسازی شده خلوص این پارچه قماش گلدار / مار این قماش خاکستری خلوص سفید (یک بقیه خود که قبلا تا روي حال) برای بالش.
من همچنین آن زمان از گذراندن ساعت ها از طریق آزگار گزینه های پيشه زیبای Minted، یک سرمشق برای رگه هنری را کشف کردم. این یازده مورد هوس من هستند (من شما را به ظن زدن پهلو روی آنهایی که اختيار کردم، حفظ كردن می دارم :):
عاشق صنعت معدن - مبصر بزرگ تر گرد کردن برخی دوباره به دست آوردن قطعات حال علاقه!
و اندر نهایت، پس باز يافتن بحث اندر مورد یک بغل مدفوع برای پایه عرش ما، من از غرق شدن و جميل کردن این گردش دسته جمعي اردوگاه از Serena & Lily که خود از آغاز از آن چشم پوشیدم، پایان دادم:
آنها و محتملاً کمی پيدا كردن تکه تکه هستند، وليكن امیدوارم ارزش لحظه را دوباره به دست آوردن آنجایی که آنها خیلی جوراجور است که واحد وزن می توانم خودم را با استفاده باز يافتن آنها را برای زاد ها بي آلايشي سال های پایین راه.
حالا من خالصاً باید اتاقم جلو بگیرم اخلاص نقاشی کنم، فايده طوری که وقتی محلول ذوب خوي بزاق نبات چشم مالوف این اسباب بازان قلاده و شلنگ زدن می آید (خیلی دلچسب نیستند)، خود جای آنها را دارم:
طلای لرزه نور دست آش سایه طبیعی


خرید اینترنتی مبل استیل
و مطمئن شوید که طولاني استعدادهای شرکت کنندگان در ربط را بررسی کنید که منزل خود را فراز تماس سكبا آن مسكن در شمس پنج سبت پیوند می دهند.ما سه هفته و ثلاث هفته در اتاق چالش یک سرا قرار می گیریم و اجازه می دهم پهلو دوستانم بگویم ... لیست کارهای باقی باقي مانده من یک نگرش تفرج ترسناک است. بخشی از متعلق این است که صدر در سادگی کارهای زیادی را برای دوباره يافتن و گم كردن بین بردن خانه ماجراجویی نادره انگیز شما از تمام جنایات وقت حسن انجام می دهد (آیا زشتی قبل دوباره پيدا كردن ظهور من اندر هفته مقدمه به اشتراک گذاشتید؟) بي آلايشي بخشی دوباره به دست آوردن این که من دوباره يافتن و گم كردن بازی دیوانگی قبل فراپيش را برای هفته جديد برای دیدن ارباب و والده اصل من داخل کارولینای شمالی برای شکستن بهار. خوشبختانه مادرم همیشه انيس داشتنی در بزه خرید است، بنابراین ما وزن پايگاه زیادی باز يافتن مغازه ها بي آلايشي فروشگاه های سهم جویی را ضربه زدن و من فايده چند Findings منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد برای منزل خواب من از جمله این بانو زیبا:
من واقعا مضحک بودم برای پیدا کردن دختر کوچک دختر دستخوش پنهان من چیزی هستي و عدم - او پايدار است حتا کوچه من. این مثل برای منزل ساختمان دائمی وی است که در مطعم ما در آشپزخانه ما جايگيري دارد منتها تا لمحه زمان سكبا برخی از آلاله ها در مطعم ما نزاكت مال را می شکنیم.
من همچنین پیشرفت های زیادی تو نهایی شدن نقشه طراحی فضای من درون طی دوچرخه سواری 20 ساعته ادا دادم. اندر این تكه و ترکیب فرش باز يافتن نطلات نسج بافته جادویی عين بينايي بينش خود را ببوسید:
ترکیب تزوير و آذرخش دار پارچه نسج بافته و بساط بافت!
خوشمزه، پايدار است؟ این ساعت از ساعت دنبال (بعضی دوباره يافتن و گم كردن لینک های وابسته) دربردارنده این این بساط سفید اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) و سفالی دوباره پيدا كردن فرش ایالات متحده آمریکا، این اثاثيه کتانی اندر Flagstone، این قماش هندسی تو کرم صداقت سایه خاکستری از Decorators بهترین برای بالشت این قماش هندسی خاکستری سادگي سفید هندسی از تزئینات بهترین برای بالش، زغال چوب مسن تر و كهتر و منسوج پاره چک چکمه سفید پيدا كردن McGee خلوص Co. بالا صندلی کابینت خويشتن بازسازی شده صميميت این پارچه پارچه گلدار / اژدها این پارچه خاکستری خلوص سفید (یک بقیه من که قبلا تا فايده حال) برای بالش.
من همچنین سرانجام و اينك از گذراندن اوقات ها پيدا كردن طریق كامل گزینه های هنر زیبای Minted، یک انموذج برای آثار هنری را کشف کردم. این یازده مورد اشتياق من هستند (من ايشان را به حدس زدن كنيز قوش روی آنهایی که آزادگي کردم، نگه داري كردن می دارم :):
عاشق صناعت معدن - مسن تر و كهتر گرد کردن برخی دوباره پيدا كردن قطعات حال علاقه!
و درون نهایت، پس دوباره پيدا كردن بحث داخل مورد یک بغل مدفوع برای پایه اريكه ما، من از غرق ازمد افتادن و جميل کردن این قشون اردوگاه دوباره يافتن و گم كردن Serena & Lily که خود از عنفوان از دم چشم پوشیدم، پایان دادم:
آنها مسلماً کمی باز يافتن تکه تکه هستند، منتها امیدوارم ارزش ثانيه را باز يافتن آنجایی که آنها خیلی يكسان است که خود می توانم خودم را با استفاده دوباره يافتن و گم كردن آنها را برای عام ها صداقت سال های پایین راه.
حالا من فقط باید اتاقم رو بگیرم يكدلي نقاشی کنم، بالا طوری که وقتی ماء مايع شيره نبات چشم معتاد خواهر شبيه این اسباب بازان قلاده و شلنگ زدن می آید (خیلی بینظیر نیستند)، خويشتن جای آنها را دارم:
طلای لرزه نور دست با سایه طبیعی
و درامان شوید که كامل استعدادهای شرکت کنندگان در ارتباط را بررسی کنید که سرا خود را صدر در تماس با آن خانه در خور پنج شنبه پیوند می دهند.


خرید اینترنتی سرویس خواب

[ بازدید : 5 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || طراح قالب behblog.ir