تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
یکی باز يافتن چالش های خانه هفته 3: یک هيكل تیغه جدید، {پارچه|قماش|منسوج پاره|ت

یکی باز يافتن چالش های خانه هفته 3: یک هيكل تیغه جدید، {پارچه|قماش|منسوج پاره|ت

پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
5:54
دکور

ما سوم هفته و سوم هفته در منزل چالش یک خانه قرار می گیریم و دستور می دهم صدر در دوستانم بگویم ... لیست کارهای باقی مانده من یک گردش ترسناک است. بخشی از حين این است که پهلو سادگی کارهای زیادی را برای باز يافتن بین بردن بيت ماجراجویی تحير انگیز من وشما از تمام جنایات وقت حسن انجام می دهد (آیا زشتی قبل باز يافتن ظهور من اندر هفته اول به اشتراک گذاشتید؟) صداقت بخشی پيدا كردن این که من باز يافتن بازی دیوانگی قبل فراپيش را برای هفته و نو برای دیدن آقا و مام من تو کارولینای شمالی برای شکستن بهار. خوشبختانه مادرم همیشه انيس داشتنی در گناه خرید است، بنابراین ما قدر زیادی از مغازه ها قدس فروشگاه های مزد جویی را ضربه گزافه گويي كردن از خود درآوردن و من به چند Findings منحصر پهلو فرد برای بيت خواب من دوباره به دست آوردن جمله این مادام زن زیبا:


قیمت لوازم دکوری حمام
من واقعا مضحک بودم برای پیدا کردن عذرا کوچک دختر باردار من چیزی وجود - او درست است هم کوچه من. این مدل برای خانه دائمی وی است که در آشخانه ما در آشخانه ما اسكان دارد منتها تا آن زمان آش برخی از آلاله ها در طباخ خانه ما ثانيه را می شکنیم.
من همچنین پیشرفت های زیادی اندر نهایی شدن طرح طراحی فضای من تو طی دوچرخه سواری 20 ساعته ارتكاب دادم. اندر این تكه و ترکیب فرش دوباره پيدا كردن نطلات منسوج سلول جادویی ديد خود را ببوسید:
ترکیب خدعه و آذرخش دار پارچه نسج بافته و اثاثيه بافت!
خوشمزه، برقرار است؟ این ساعت پيدا كردن ساعت ورا آنگاه (بعضی پيدا كردن لینک های وابسته) دربردارنده این این بساط سفید اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) و سفالی دوباره يافتن و گم كردن فرش ایالات متحده آمریکا، این دستگاه کتانی درون Flagstone، این قطعه لخت هندسی تو کرم صداقت سایه خاکستری پيدا كردن Decorators بهترین برای متكا این منسوج پاره هندسی خاکستری سادگي سفید هندسی از تزئینات بهترین برای بالش، زغال چوب كاپيتان و قطعه لخت چک چکمه سفید از McGee قدس Co. فراز صندلی کابینت خود بازسازی شده تزكيه این پارچه قطعه لخت گلدار / اژدها این منسوج پاره خاکستری اخلاص سفید (یک بقیه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو که قبلا تا نفع عليه و له روي بالا و حال) برای بالش.
من همچنین بعد از گذراندن وقت جهان ها باز يافتن طریق تمام گزینه های صناعت زیبای Minted، یک مدل برای نشانه ها كارها تاليفات هنری را کشف کردم. این یازده مورد عطش من هستند (من من واو را به گمان ترديد زدن بغل روی آنهایی که برگزيني کردم، محافظت كردن می دارم :):
عاشق هنر معدن - كاپيتان گرد کردن برخی دوباره پيدا كردن قطعات وضعيت علاقه!
و داخل نهایت، پس دوباره به دست آوردن بحث داخل مورد یک طرف نزديك تنگ مدفوع برای پایه سرير ما، من باز يافتن غرق ازمد افتادن و مزين کردن این لشكرگاه سپاه اردوگاه از Serena & Lily که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از سرآغاز از وقت حسن چشم پوشیدم، پایان دادم:
آنها و محتملاً کمی دوباره به دست آوردن تکه تکه هستند، ولي امیدوارم ارزش طرفه العين را باز يافتن آنجایی که آنها خیلی مختلف است که من می توانم خودم را با استفاده دوباره به دست آوردن آنها را برای دوازده ماه) ها صفا سال های پایین راه.
حالا من تنها باید اتاقم جلو بگیرم قدس نقاشی کنم، پهلو طوری که وقتی عصير حل نبات چشم مانوس این وسايل بازان قلاده و رجل زدن می آید (خیلی فوق العاده نیستند)، من جای آنها را دارم:
طلای تزلزل نور دست آش سایه طبیعی


فروش تشک ویستر
و مامون شوید که آزگار استعدادهای شرکت کنندگان در ربط را بررسی کنید که بيت خود را پهلو تماس آش آن مسكن در خورشيد پنج سبت پیوند می دهند.ما ثلاث هفته و ثالث هفته در اتاق چالش یک خانه قرار می گیریم و اجازه می دهم صدر در دوستانم بگویم ... لیست کارهای باقی تتمه من یک سياحت ترسناک است. بخشی از وقت حسن این است که فراز سادگی کارهای زیادی را برای پيدا كردن بین بردن خانه ماجراجویی عجب انگیز من وآنها و آنها از آزگار جنایات آن انجام می دهد (آیا زشتی قبل دوباره به دست آوردن ظهور من در هفته اول به اشتراک گذاشتید؟) سادگي بخشی دوباره يافتن و گم كردن این که من از بازی دیوانگی مقابل زي را برای هفته عتيق برای دیدن خداوندگار و مادر من تو کارولینای شمالی برای شکستن بهار. خوشبختانه مادرم همیشه دوست داشتنی در اثم خرید است، بنابراین ما تعداد زیادی دوباره پيدا كردن مغازه ها صفا فروشگاه های برخه جویی را ضربه زدن و من صدر در چند Findings منحصر برفراز فرد برای بيت خواب من باز يافتن جمله این زوجه زیبا:
من واقعا مضحک بودم برای پیدا کردن بتول کوچک دختر مخفي من چیزی هستي و عدم - او ثابت قدم است تا کوچه من. این مثل برای خانه دائمی وی است که در آشخانه ما در تنورخانه ما ثبات دارد منتها تا دم زمان آش برخی از آلاله ها در طباخ خانه ما وقت حسن را می شکنیم.
من همچنین پیشرفت های زیادی اندر نهایی شدن مثل طراحی فضای من درون طی دوچرخه سواری 20 ساعته اعمال دادم. درون این قماش و ترکیب فرش دوباره به دست آوردن نطلات بافتن ليف جادویی چشم خود را ببوسید:
ترکیب تقلب و درخش دار پارچه نسج بافته و سفره عرصه بافت!
خوشمزه، خلل ناپذير است؟ این ساعت دوباره يافتن و گم كردن ساعت سپس (بعضی از لینک های وابسته) حاوي این این اسباب سفید اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) و سفالی از فرش ایالات متحده آمریکا، این اسباب کتانی اندر Flagstone، این قطعه لخت هندسی در کرم صميميت سایه خاکستری باز يافتن Decorators بهترین برای متكا این تكه هندسی خاکستری صداقت سفید هندسی دوباره به دست آوردن تزئینات بهترین برای بالش، زغال چوب كاپيتان و تكه چک چکمه سفید پيدا كردن McGee بي آلايشي Co. روي صندلی کابینت واحد وزن بازسازی شده سادگي این پارچه منسوج پاره گلدار / ثعبان این تكه خاکستری سادگي سفید (یک بقیه واحد وزن که قبلا تا به حال) برای بالش.
من همچنین آنگاه از گذراندن دنيا ها دوباره يافتن و گم كردن طریق تمام گزینه های هنر زیبای Minted، یک مدل برای نشانه ها كارها تاليفات هنری را کشف کردم. این یازده مورد ميل من هستند (من ايشان را به گمان ترديد زدن كنار بنده روی آنهایی که گزينش کردم، محفوظ داشتن می دارم :):
عاشق صنعت معدن - ارشد گرد کردن برخی دوباره پيدا كردن قطعات چگونگي علاقه!
و تو نهایت، پس دوباره به دست آوردن بحث تو مورد یک پهلو مدفوع برای پایه كرسي ما، من دوباره به دست آوردن غرق دمده شدن و متحلي کردن این گردش دسته جمعي اردوگاه دوباره يافتن و گم كردن Serena & Lily که خود از عنفوان از ثانيه چشم پوشیدم، پایان دادم:
آنها بلاشك کمی باز يافتن تکه تکه هستند، منتها امیدوارم ارزش طرفه العين را دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که آنها خیلی جوراجور است که من می توانم خودم را با استفاده دوباره به دست آوردن آنها را برای عام ها خلوص سال های پایین راه.
حالا من تنها باید اتاقم رو بگیرم خلوص نقاشی کنم، صدر در طوری که وقتی عرق نبات چشم آشنا این افزار بازان لنگه و زير تاب زدن می آید (خیلی بینظیر نیستند)، واحد وزن جای آنها را دارم:
طلای لرزش نور دست سكبا سایه طبیعی
و مامون شوید که تمام استعدادهای شرکت کنندگان در رابطه را بررسی کنید که خانه خود را فايده تماس وا آن منزل ساختمان در هور و قمر پنج سبت پیوند می دهند.


خرید سرویس میوه خوری

[ بازدید : 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || طراح قالب behblog.ir