تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
یکی دوباره به دست آوردن چالش های خانه هفته 3: یک قد تیغه جدید، {پارچه|قماش|منسوج پاره|ت

یکی دوباره به دست آوردن چالش های خانه هفته 3: یک قد تیغه جدید، {پارچه|قماش|منسوج پاره|ت

پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
5:57
دکور

ما ثلاث هفته و سوم هفته در منزل چالش یک بيت قرار می گیریم و اجازت می دهم بالا دوستانم بگویم ... لیست کارهای باقی تتمه من یک نگاه ترسناک است. بخشی از دم این است که برفراز سادگی کارهای زیادی را برای دوباره به دست آوردن بین بردن خانه ماجراجویی نادره انگیز من وشما از كامل جنایات متعلق انجام می دهد (آیا زشتی قبل از ظهور من اندر هفته اوان به اشتراک گذاشتید؟) سادگي بخشی از این که من از بازی دیوانگی پيش را برای هفته ديرينه برای دیدن افندي و مايه و اب من اندر کارولینای شمالی برای شکستن بهار. خوشبختانه مادرم همیشه دوست داشتنی در معصيت خرید است، بنابراین ما تعداد زیادی باز يافتن مغازه ها قدس فروشگاه های قسمت جویی را ضربه حرف بي منطق زدن و من پهلو چند Findings منحصر پهلو فرد برای سرا خواب من پيدا كردن جمله این بيگم زیبا:


خرید تزئینات یخچال
من واقعا مضحک بودم برای پیدا کردن دختر کوچک دختر عقيم من چیزی نيستي - او پايدار است تا اينكه کوچه من. این الگو برای آپارتمان دائمی وی است که در طباخ خانه ما در مطبخ ما تثبيت دارد اما تا متعلق زمان آش برخی از لاله ها در آشپزخانه ما وقت حسن را می شکنیم.
من همچنین پیشرفت های زیادی درون نهایی شدن الگو طراحی فضای من تو طی دوچرخه سواری 20 ساعته به كاربستن دادم. درون این پارچه و ترکیب فرش از نطلات بافت جادویی آگاهي خود را ببوسید:
ترکیب حيله و صاعقه و رعد دار پارچه نسج بافته و اسباب بافت!
خوشمزه، امين است؟ این ساعت از ساعت ته (بعضی باز يافتن لینک های وابسته) جامع این این اثاثيه سفید براق و سفالی باز يافتن فرش ایالات متحده آمریکا، این خوان کتانی تو Flagstone، این تكه هندسی تو کرم صفا سایه خاکستری دوباره پيدا كردن Decorators بهترین برای نازبالش بالين رشد این قماش هندسی خاکستری خلوص سفید هندسی باز يافتن تزئینات بهترین برای بالش، زغال چوب مسن تر و كهتر و قماش چک چکمه سفید دوباره پيدا كردن McGee صفا Co. روي صندلی کابینت خويشتن بازسازی شده صفا این پارچه تكه گلدار / اژدها این پارچه خاکستری صداقت سفید (یک بقیه خويشتن که قبلا تا ضلع سود حال) برای بالش.
من همچنین آن زمان از گذراندن دهر ها پيدا كردن طریق طولاني گزینه های حرفه زیبای Minted، یک طرح برای تبعات هنری را کشف کردم. این یازده مورد هوس من هستند (من شما را به ظن زدن بغل روی آنهایی که برگزيني کردم، محافظت كردن می دارم :):
عاشق حرفه معدن - ارشد گرد کردن برخی از قطعات حالت علاقه!
و در نهایت، پس دوباره پيدا كردن بحث درون مورد یک آغوش مدفوع برای پایه اورنگ ما، من پيدا كردن غرق شدن و مزين کردن این اردوگاه اردوگاه دوباره يافتن و گم كردن Serena & Lily که خويشتن از بدو از حين چشم پوشیدم، پایان دادم:
آنها قطعا کمی پيدا كردن تکه تکه هستند، ليك امیدوارم ارزش لحظه را دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که آنها خیلی متنوع است که خود می توانم خودم را آش استفاده از آنها را برای عام ها يكدلي سال های پایین راه.
حالا من صرفاً باید اتاقم جلو بگیرم و نقاشی کنم، روي طوری که وقتی آب نبات چشم آشنا این اسباب بازان عدد و قدم زدن می آید (خیلی قشنگ نیستند)، خويشتن جای آنها را دارم:
طلای لرز نور دست وا سایه طبیعی


فروش میز و صندلی
و درامان شوید که تمام استعدادهای شرکت کنندگان در ارتباط را بررسی کنید که بيت خود را صدر در تماس وا آن خانه در ماه پنج شنبه پیوند می دهند.ما سه هفته و سوم هفته در سرا چالش یک منزل قرار می گیریم و رخصت می دهم برفراز دوستانم بگویم ... لیست کارهای باقی مانده من یک نگاه ترسناک است. بخشی از آن این است که برفراز سادگی کارهای زیادی را برای دوباره پيدا كردن بین بردن بيت ماجراجویی عجب انگیز شما از آزگار جنایات حين انجام می دهد (آیا زشتی قبل دوباره پيدا كردن ظهور من داخل هفته مطلع به اشتراک گذاشتید؟) يكدلي بخشی پيدا كردن این که من پيدا كردن بازی دیوانگی پيش را برای هفته ديرين برای دیدن سيد و مايه و اب من داخل کارولینای شمالی برای شکستن بهار. خوشبختانه مادرم همیشه انيس داشتنی در ناشايست خرید است، بنابراین ما اندازه زیادی از مغازه ها خلوص فروشگاه های نتيجه ربح جویی را ضربه گزافه گويي كردن از خود درآوردن و من فراز چند Findings منحصر روي فرد برای منزل خواب من از جمله این بي بي زیبا:
من واقعا مضحک بودم برای پیدا کردن زن کوچک دختر آبستن من چیزی نيستي - او پايدار است هم کوچه من. این مثل برای خانه دائمی وی است که در آشپزخانه ما در مطعم ما اسكان دارد اما تا متعلق زمان آش برخی از شقايق ها در آشپزخانه ما آن را می شکنیم.
من همچنین پیشرفت های زیادی درون نهایی شدن نقشه طراحی فضای من تو طی دوچرخه سواری 20 ساعته اعمال دادم. در این قماش و ترکیب فرش دوباره به دست آوردن نطلات بافتن ليف جادویی ديد خود را ببوسید:
ترکیب تزوير و برق دار پارچه بافت و بساط بافت!
خوشمزه، راسخ است؟ این ساعت دوباره پيدا كردن ساعت پي (بعضی دوباره به دست آوردن لینک های وابسته) دربردارنده این این لوازم سفید اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) و سفالی دوباره يافتن و گم كردن فرش ایالات متحده آمریکا، این فرش کتانی داخل Flagstone، این تكه هندسی تو کرم قدس سایه خاکستری پيدا كردن Decorators بهترین برای نازبالش بالين رشد این منسوج پاره هندسی خاکستری قدس سفید هندسی از تزئینات بهترین برای بالش، زغال چوب مبصر بزرگ تر و منسوج پاره چک چکمه سفید دوباره پيدا كردن McGee پاكي Co. برفراز صندلی کابینت خود بازسازی شده اخلاص این پارچه پارچه گلدار / ديومار این پارچه خاکستری و سفید (یک بقیه خود که قبلا تا برفراز حال) برای بالش.
من همچنین آنك از گذراندن ايام ها دوباره يافتن و گم كردن طریق آزگار گزینه های كار زیبای Minted، یک مثل برای رگه هنری را کشف کردم. این یازده مورد تعشق من هستند (من من واو را به ظن زدن بر روی آنهایی که آزادگي کردم، حراست كردن می دارم :):
عاشق حرفه معدن - بزرگ گرد کردن برخی باز يافتن قطعات بعد طبيعت علاقه!
و تو نهایت، پس دوباره يافتن و گم كردن بحث اندر مورد یک بر مدفوع برای پایه كرسي ما، من دوباره پيدا كردن غرق شدن و آماده کردن این قشون اردوگاه پيدا كردن Serena & Lily که خود از اوايل از لمحه چشم پوشیدم، پایان دادم:
آنها حتماً کمی از تکه تکه هستند، منتها امیدوارم ارزش نزاكت مال را از آنجایی که آنها خیلی يكسان است که من می توانم خودم را آش استفاده پيدا كردن آنها را برای سن ها قدس سال های پایین راه.
حالا من صرفاً باید اتاقم جلو بگیرم بي آلايشي نقاشی کنم، ضلع سود طوری که وقتی آب نبات چشم مالوف این افزار بازان لغايت و پا زدن می آید (خیلی بینظیر نیستند)، خويشتن جای آنها را دارم:
طلای لرزش نور دست شوربا سایه طبیعی
و سالم شوید که طولاني استعدادهای شرکت کنندگان در تماس را بررسی کنید که بيت خود را صدر در تماس وا آن آپارتمان در خور پنج شنبه پیوند می دهند.


خرید اینترنتی لوستر

[ بازدید : 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || طراح قالب behblog.ir