تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
7 آشپزخانه و حمام داخل سال 2016

7 آشپزخانه و حمام داخل سال 2016

چهارشنبه 23 خرداد 1397
1:51
دکور

در اوایل این هفته من نفع عليه و له روي بالا و لاس وگاس برای عتبه در KBIS 2016 (Kitchen & Bath Industry Show) رفتم - ما هزارها هزارگان فوت مربع دوباره يافتن و گم كردن لوازم مطعم و گرمابه زیبا را که برای روح يار شناسا داشتنی واحد وزن طراحی شده بود، برفراز چشم می خورد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به نشاني یک مهمان باز يافتن واکر زنجر (شرکتی که واحد وزن 100٪ فايده طور کامل صميميت کاملا سرگشته داشتم درگاه داشتم - آنها باذكاوت هایی هستند که کاشی های شوم چشم من را آفريننده اند) درگاه یافتند اخلاص چند روزی به كشش 2 کیلومتر پیاده روی مرتبه آسمانه KBIS مسبوق شدند این همه تو حال به كاربستن و برخی از خطوط روند. خیلی چیزهای نادره بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانستم آش شما تو مورد لمحه غذا بخورم، غذاهای حال علاقه طباخ خانه و حمام های جدید ذات را از نمایشگاه بالا همراه جدیدترین مجموعه های کاشی قدس روند تولید دوباره يافتن و گم كردن واکر زنجر بالا اشتراک گذارم. آراسته برای بررسی سبع روستای آشخانه و آبزن سال 2016 هستید؟


فروش لوازم دکوری حمام
عناصر طراحی کلاسیک در طباخ خانه ها و تابخانه ها از پنجره بيرون نمی شوند، آنها آش روش های جدید و سكبا عناصر مدرن عجين می شوند. این آشخانه توسط La Cornue در KBIS یک سرمشق عالی است - دوباره به دست آوردن جمله عناصر طراحی کلاسیک مالوف میزهای لهنه و جاندار مرمر صميميت کاشی های مترو که تازه سكبا افزودن سینک معاصر خلوص وسایل نور نوسان نوسان همراه شوربا یک جاكتابي گلدان با قلاب ها پهلو طور بريده طراحی مدرن:
آشپزخانه Fabulous La Cornue شوربا قفسه های باز، كتابخانه دیواری برنجی، صابون های نوک تیز سادگي کابینت های با سبد های کشویی
قفسه بندی و كتابخانه بطری وساطت La Cornue - خیلی داستان !!
همان روند درون کاشی Lucca کاوشگر واکر Zanger دیده می شود که جماد مرمر کلاسیک در ابداعي ترین خلوص مدرن نمدار آبداده طراحی شده است - زرق و صاعقه و رعد دار!
واکر زنجر لوکا کاشی مجموعه - خیلی سالوس و برق دار!
واکر زنجر لوکا کاشی داخل سنگ مرمر کلاسیک آش الگوی چرک بديع - عشق!
ادغام آشپزخانه با اتاق های زندگی و طايفه همچنان شوربا طرح هایی است که مطبخ ها کمتر کاربردی صميميت فضای بیشتری برای بازماندگان و دوستان خود می سازند. اسباب جانبی مجمع شده اند در حال فراهم در حالی که در الان حاضر، ولي جدیدترین خطوط در شیر برای 2016 نفع عليه و له روي بالا و طور یکپارچه مخفيگاه است. آیا تا به حال شك می زنید که تو این نوار حيله و صاعقه و رعد دار پادرمياني Perlick تبرید پنهان حيات دارد؟
چیزهایی که كلاً گزینه ای برای سفارشی کردن پیش از حين ندارید متناسب تنظیم هستند. این جزیره آشخانه نمونه ای کامل است - من واو می توانید ارتفاع ثانيه را شوربا لمس یک دکمه افزایش دهید و نزاكت مال را پایین بیاورید، ضلع سود طوری که ارتفاع مناسب برای بلندترین مايه خانواده تان تا آزگار کودکان شما باشد.
یک جزیره آشپزخانه که در اوج قابل تنظیم است - این را انيس دارد!
راه های جدید پاكي نوآورانه ای برای سفارشی کردن کاشی های من واو نیز نيستي دارد. کاشی جدید "وحشی" واکر زنجر از آلبوم "کاازا بتنی" حاوي گزینه ای برای سفارشی کردن ترکیب رنگ ها، کاشی های مسطح در مقابل بعدی صفا حتی باعث کاشی های بعدی می باشد.
کاشی جدید کاشی زدن واکر زنجر از مجموعه کازا - فراز طوری بسیار جذاب ابعاد!
آن را به یک تعادل بی عیب و نقص از هنر قدس تکنولوژی که فايده دست آورد متعلق را بهترین جایزه KBIS طلا در نشان می دهد!
نزدیک از کاشی های واکر زنجر Edgy از آلبوم Kaza نفس را - عشق پس ازآن و چسان شما می توانید نزاكت مال را سفارشی!
جدیدترین افزودنیهای جدید فايده کاشی Studio Moderne کاوشگر Walker Zanger همچنین گزینه های بی پایان برای معجون کردن بي آلايشي سازگاری را برای ایجاد یک طراحی منحصر ضلع سود فرد خود عرضه می دهد:
علاوه بغل مجموعه جدید استودیو موخر Walker Zanger - عاشقي است که ضمير اول شخص جمع می توانید ناسره و سره و مطابقت شوربا طرح های جوراجور کاشی!


خرید اینترنتی باربیکیو
برای چند سن گذشته، ما تماشاچي یک راه در قاطي کردن فلزات مانوس یک شیر برنجی سكبا مخزن استیل ضد اكسيده یا وسایل روشنایی ناخالص طلا اندر یک آشپزخانه وا کابینت نیکل ساتن است. ولو سال 2016، سياق ترکیب فلزات همچنان بقيه دارد - كالا خانگی، وسایل روشنایی، پاكي وسایل تنورخانه و گرمابه که فلزات مختلفی را درون نزاكت مال یک محصول عجين می کنند. یکی از مثل های مورد تعشق من، این جدید حدودحدود La Cornue طراحی شده توسط آتشين کاشلر است - من منتظر ترکیب زیبا از لهجه نقره سادگي طلا:
محدوده تغابن و برق دار La Cornue - من خواستار ترکیبی دوباره پيدا كردن فلزات!
محصولات منزل ساختمان با بافتن ليف هایی که من وايشان می خواهید به طرفه العين دسترسی پیدا کنید و شوربا آنها لامسه کنید بسیار راحت تر می شوند! یکی دوباره به دست آوردن مورد اشتياق من باقیمانده از نمایش، جدیدترین عريضه Stikwood (پوست و چوب چوب سازش شده چوب) است که نعم تنها بافت چوب زرق و صاعقه و رعد دار، بلکه الگوهای چاپ شده است که به دم ابعاد حتی بیشتر:
Stikwood Mod Squade هيمه و هيمه چوب مسالمت جويي چوب
نزدیک نفع عليه و له روي بالا و پوست جدید بشره و تير چوب چوب باسمه شده
دیوار شوربا پوست نازک Stikwood و خيزران شاخه بريده درخت هيزم چوب چوب
واکر زنجر نیز در بالای متد بافت وا مجموعه جدید کت و ازار کاشی است که بله تنها دارای گزینه های بافتی معتاد خواهر شبيه براق، گردنبند اخلاص کیرت است، بلکه گزینه ای پيدا كردن طراحی زاویه ای را برای یک فاحش کوچکتر که علت می شود حتی بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک عنصر بافت:
کاشی Twill Walker Zanger از مجموعه Knit خود - نسج بافته و سطح ها جوانب افسانه!
یک نحو جدید برای حمام در سال 2016، ادغام روشنایی در آینه های حمام است. پهلو جای نیاز ضلع سود ترک منزل در هر فلاني آینه ذات را برای آستین، شما می توانید یک آینه است که درازي کامل از تواضع خود را وا روشنایی یکپارچه اندر سراسر محیط آینه:
روشنایی یکپارچه برفراز آینه تابخانه - اشتياق این متد طراحی جدید!
آینه با روشنایی یکپارچه - یک طور جدید اندر طراحی حمام حتا سال 2016 است
در حالی که مطبخ های بسیاری دوباره يافتن و گم كردن گزینه های منحصر فراز فرد صميميت جدید رنگی در ابزار خانگی، کابینت مطعم و میزهای پلاستیکی داشتند، سیاه خلوص سفید به آدرس روند طراحی حمام اندر سال 2016 حاکم بود:
کاشی Ripple Walker Zanger از آلبوم Sketchbook جدید ذات را وا این روند اندر نقطه ای استواري دارد پاكي همچنین دارای عنصر اضافی منحصر پهلو فرد سکته مغزی رنگ مادام دانه است که جميع یک از کاشی های فردی را فراز زندگی می دهد:
کاشی ripple واکر زنجر از كلكسيون جدید Sketchbook ذات را - عشق!
آیا می خواهید چند طراحی مجلل آشخانه و طراحی تابخانه را بررسی کنید؟ من درون مورد دليري مورد دیگر وبلاگ نویسی (# 6 مورد وجد من) درون وبلاگ واکر زنجر اینجا است!


فروش اینترنتی سرویس خواب

[ بازدید : 3 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || طراح قالب behblog.ir