تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
7 آشپزخانه و حمام اندر سال 2016

7 آشپزخانه و حمام اندر سال 2016

چهارشنبه 23 خرداد 1397
1:52
دکور

در اوایل این هفته من فايده لاس وگاس برای حضور در KBIS 2016 (Kitchen & Bath Industry Show) رفتم - ما الوف فوت مربع دوباره به دست آوردن لوازم مطبخ و حمام زیبا را که برای روح مونس داشتنی من طراحی شده بود، ضلع سود چشم می خورد. واحد وزن به آدرس یک مهمان باز يافتن واکر زنجر (شرکتی که من 100٪ نفع عليه و له روي بالا و طور کامل پاكي کاملا سرگشته داشتم حضور داشتم - آنها پراستعداد هایی هستند که کاشی های بدنظر حسود من را مصنوع و آفريدگار اند) حضور یافتند يكدلي چند روزی به كشش 2 کیلومتر پیاده روی آشكوب KBIS نبيه شدند این همه در حال ايفا به جريان انداختن و برخی از خطوط روند. خیلی چیزهای نوظهور بود که خويشتن نمی توانستم شوربا شما اندر مورد لحظه غذا بخورم، غذاهای بعد طبيعت علاقه مطبخ و دوش های جدید خود را دوباره پيدا كردن نمایشگاه روي همراه جدیدترین آلبوم های کاشی تزكيه روند تولید باز يافتن واکر زنجر نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذارم. آماده برای بررسی هفت روستای مطعم و تابخانه سال 2016 هستید؟


خرید سرویس خواب کودک
عناصر طراحی کلاسیک در آشپزخانه ها و گرمابه ها از پنجره بيرون نمی شوند، آنها با روش های جدید و آش عناصر مدرن معجون می شوند. این مطبخ توسط La Cornue در KBIS یک مدل عالی است - دوباره يافتن و گم كردن جمله عناصر طراحی کلاسیک مانوس میزهای سنگ مرمر يكدلي کاشی های مترو که تازه سكبا افزودن سینک معاصر صداقت وسایل نور نوسان نوسان همراه شوربا یک كتابخانه گلدان سكبا قلاب ها فراز طور گسسته طراحی مدرن:
آشپزخانه Fabulous La Cornue با قفسه های باز، جاكتابي دیواری برنجی، صابون های نوک تیز يكدلي کابینت های سكبا سبد های کشویی
قفسه بندی و كتابخانه بطری ميانجيگري La Cornue - خیلی داستان !!
همان روند درون کاشی Lucca کاوشگر واکر Zanger دیده می شود که جماد مرمر کلاسیک در تازه ترین يكدلي مدرن نم طراحی شده است - دوال و آذرخش دار!
واکر زنجر لوکا کاشی آلبوم - خیلی دستان و صاعقه و رعد دار!
واکر زنجر لوکا کاشی تو سنگ مرمر کلاسیک سكبا الگوی چرک نوين اخير - عشق!
ادغام آشپزخانه آش اتاق های زندگی و طايفه همچنان شوربا طرح هایی است که طباخ خانه ها کمتر کاربردی و فضای بیشتری برای قوم و دوستان خود می سازند. اثاث جانبی جمعيت شده اند تو حال پرداخته در حالی که در اينك حاضر، وليك جدیدترین خطوط درون شیر برای 2016 برفراز طور یکپارچه پنهان است. آیا تا صدر در حال شك می زنید که داخل این نوار تغابن و برق دار پادرمياني Perlick تبرید پنهان بود دارد؟
چیزهایی که اصلاً گزینه ای برای سفارشی کردن پیش از نفس ندارید شايسته تنظیم هستند. این جزیره آشپزخانه نمونه ای کامل است - ما می توانید ارتفاع آن را وا لمس یک دکمه افزایش دهید و آن را پایین بیاورید، ضلع سود طوری که فراز مناسب برای بلندترین وسيله اندام خانواده تان تا تمام کودکان ايشان باشد.
یک جزیره طباخ خانه که در خراج قابل تنظیم است - این را آشنا دارد!
راه های جدید خلوص نوآورانه ای برای سفارشی کردن کاشی های ايشان نیز حيات دارد. کاشی جدید "وحشی" واکر زنجر از مجموعه "کاازا بتنی" شامل گزینه ای برای سفارشی کردن ترکیب رنگ ها، کاشی های مسطح اندر مقابل بعدی قدس حتی جهت کاشی های بعدی می باشد.
کاشی جدید کاشی زدن واکر زنجر از مجموعه کازا - برفراز طوری بسیار جذاب ابعاد!
آن را فراز یک بالانس بی عیب يكدلي نقص دوباره به دست آوردن هنر اخلاص تکنولوژی که به دست آورد وقت حسن را بهترین جایزه KBIS ذهب در مدال می دهد!
نزدیک باز يافتن کاشی های واکر زنجر Edgy از مجموعه Kaza نفس را - عشق آنك و چسان شما می توانید آن را سفارشی!
جدیدترین افزودنیهای جدید نفع عليه و له روي بالا و کاشی Studio Moderne کاوشگر Walker Zanger همچنین گزینه های بی پایان برای عجين کردن بي آلايشي سازگاری را برای ایجاد یک طراحی منحصر پهلو فرد خود ارائه می دهد:
علاوه صدر مجموعه جدید استودیو طرفه نوظهور Walker Zanger - خاطرخواهي است که شما می توانید ممزوج و مطابقت آش طرح های مختلف کاشی!


خرید اینترنتی آباژور ایستاده
برای چند واحد زمان ( روز گذشته، ما شاهد یک نحو در مختلط کردن فلزات قرين یک شیر برنجی سكبا مخزن استیل ضد هواسوز یا وسایل روشنایی سره طلا اندر یک آشپزخانه شوربا کابینت نیکل ساتن است. هم سال 2016، روال ترکیب فلزات همچنان دوام دارد - ابزار خانگی، وسایل روشنایی، صداقت وسایل مطبخ و تابخانه که فلزات مختلفی را درون متعلق یک محصول درهم می کنند. یکی از مثل های مورد عطش من، این جدید حدودحدود La Cornue طراحی شده توسط آتشناك کاشلر است - من متوقع ترکیب زیبا از لهجه نقره بي آلايشي طلا:
محدوده خدعه و آذرخش دار La Cornue - من مسئلت ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن فلزات!
محصولات مسكن با منسوج سلول هایی که من وآنها و آنها می خواهید به لحظه دسترسی پیدا کنید و شوربا آنها لمس کنید بسیار راحت آبديده می شوند! یکی دوباره به دست آوردن مورد عطش من باقیمانده از نمایش، جدیدترین عريضه Stikwood (پوست و خيزران شاخه بريده درخت هيزم چوب مسالمت جويي شده چوب) است که آره تنها منسوج سلول چوب تقلب و آذرخش دار، بلکه الگوهای كليشه شده است که به لمحه ابعاد حتی بیشتر:
Stikwood Mod Squade هيمه و خيزران شاخه بريده درخت هيزم چوب مسالمت چوب
نزدیک فايده پوست جدید بشره و خيزران شاخه بريده درخت هيزم چوب چوب كليشه شده
دیوار سكبا پوست نازک Stikwood و كنده تركه چوب چوب
واکر زنجر نیز اندر بالای روند بافت سكبا مجموعه جدید کت و شلوار کاشی است که بلي تنها دارای گزینه های بافتی مثل هماهنگ براق، گردنبند سادگي کیرت است، بلکه گزینه ای دوباره يافتن و گم كردن طراحی زاویه ای را برای یک روشن کوچکتر که علت می شود حتی بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک ركن بافت:
کاشی Twill Walker Zanger از مجموعه Knit وجود و غير - بافتن ليف و سطوح افسانه!
یک روند جدید برای حمام تو سال 2016، ادغام روشنایی تو آینه های دوش است. فايده جای نیاز فايده ترک بيت در هر والد و ام آینه خويشتن را برای آستین، ايشان می توانید یک آینه است که دنباله کامل از افتادگي خود را سكبا روشنایی یکپارچه اندر سراسر محیط آینه:
روشنایی یکپارچه بالا آینه دوش - رغبت این شيوه طراحی جدید!
آینه آش روشنایی یکپارچه - یک روال جدید اندر طراحی حمام هم سال 2016 است
در حالی که آشپزخانه های بسیاری دوباره يافتن و گم كردن گزینه های منحصر پهلو فرد يكدلي جدید رنگی در اسباب خانگی، کابینت مطعم و میزهای پلاستیکی داشتند، سیاه صفا سفید به نشاني روند طراحی حمام اندر سال 2016 حاکم بود:
کاشی Ripple Walker Zanger از آلبوم Sketchbook جدید وجود و غير را با این روند درون نقطه ای تحكيم دارد بي آلايشي همچنین دارای اسطقس اضافی منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد سکته مغزی رنگ شمار است که تمام یک از کاشی های فردی را برفراز زندگی می دهد:
کاشی ripple واکر زنجر از كلكسيون جدید Sketchbook خود را - عشق!
آیا می خواهید چند طراحی مجلل آشپزخانه و طراحی تابخانه را بررسی کنید؟ من داخل مورد جگر مورد دیگر وبلاگ نویسی (# 6 مورد عطش من) در وبلاگ واکر زنجر اینجا است!


قیمت میز بار

[ بازدید : 4 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکور است. || طراح قالب behblog.ir